Úvod  \ Ušné kvapky olejovej

Topvet - Ušné kvapky olejovej

3,13 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Topvet

Množstvo: 50 ml

Kat. číslo: TOV235

PETS ARE FRIENDS (R) - Ušné kvapky olejovej pre psov (používa sa aj pre mačky)

sú veterinárnym kozmetickým prípravkom, ktorý je určený na aplikáciu do vonkajšieho zvukovodu ucha, za účelom pravidelného čistenia od ušného mazu, prachu, kožných exkrétov a ďalších nečistôt. Použitím prípravku dosiahnete dokonalého vyčistenie vonkajšieho zvukovodu s následným ošetrením kože. Mierny antiseptický účinok v prípravku prítomných rastlinných silíc tlmí rozvoj nežiaducej mikroflóry. Pravidelné používanie prípravku vhodným spôsobom preventívne bráni vzniku zápalu zvukovodu.

 

Návod na použitie:

Ošetrenie zvukovodu sa môže vykonávať pravidelne v 2 - 3 týždňových intervaloch aplikácií 2 - 3 kvapiek prípravku s následným šetrným vytrením zvukovodu vatovým tampónom.

 

Upozornenie:

Nepoužívať vnútorne! Nepoužívajte do očí a na sliznice! Len pre zvieratá!
Liek sa nesmie používať inak než ako je uvedené v návode na použitie.
Chráňte pred deťmi a nepoučenými osobami.
Prípravok nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa!

Doba použiteľnosti: 36 mesiacov od dátumu výroby.

Výrobok musí byť skladovaný v suchom prostredí pri teplotách + 5 až + 25 ° C.

 

Ako sa starať o uši?
Ucho je veľmi citlivý orgán, kde sa, pri zanedbaní pravidelnej preventívnej starostlivosti, môžu rozvinúť bolestivé zápaly (otitídy). Zvlášť kritickými sú teplé dni a letné obdobie, kedy sa zvieratá stretávajú s vyššou koncentráciou rizikových faktorov - vyššia prašnosť, poletujúce časti rastlín, kúpanie v prírodných nádržiach, vyšší výskyt siníc a bakteriálnych pôvodcov ochorení. Pravidelné čistenie uší, aspoň v týždňových intervaloch, pomáha zdravotným problémom účinne predchádzať.

 

Správny postup čistenia uší:

Najprv je potrebné z viditeľnej časti zvukovodu odstrániť nahromadený ušný maz a iné nečistoty. K tomu je vhodné použiť Liehové ušné kvapky PETS ARE FRIENDS (R). Pomocou rozprašovača aplikujte kvapky do zvukovodu a na vnútornú plochu ušnice. Pomocou vatového tampónu zodpovedajúcej veľkosti krúživým pohybom odstráňte nečistoty. Vnútornú plochu ušnice taktiež utrite a očistite. Liehové ušné kvapky PETS ARE FRIENDS (R) je možné použiť napr. Ik dezinfekciu raniek po kliešťovi či drobných odrenín a poranení. Dezinfekčné zložkou sú okrem liehu aj najsilnejšie prírodné antiseptiká - TTO a Manuca. V druhej fáze čistenia je nutné uviesť sliznicu zvukovodu a kožu ucha do maximálneho komfortu, pretože účinným čistením môže byť mierne podráždená. Tu sa používajú Olejové ušné kvapky PETS ARE FRIENDS (R). Dostatočné množstvo kvapiek aplikujte do zvukovodu a premasírujte. Tampónom namočeným v olejových kvapkách utrite aj vnútornú plochu ušnice. Pre účinné a šetrné čistenie je potrebné vykonať obe fázy, ako čistenie liehovými kvapkami, tak následné ošetrenie ucha kvapkami olejovými.

 

Prvá pomoc pri objavení príznakov zápalu ucha:

Ak zviera začne náhle trepať hlavou, nakláňa hlavu k strane, škriabe sa na ušiach sa jednať o začínajúcej zápal ucha. Ako účinnú a rýchlu prvú pomoc môžete použiť

Olejové ušné kvapky PETS ARE FRIENDS (R)

. Dostatočné množstvo teplých (NEOBMEDZUJÚCE HORÚCICH!) Olejových kvapiek aplikujte do zvukovodu a premasírujte. Táto prvá pomoc zvieraťu krátkodobo uľaví od príznakov bolesti, ale

V ŽIADNOM PRÍPADE NENAHRÁDZA ODBORNEJ ošetrenie veterinárovi.

Schizandra - Klanopraška - tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 3 ks

Antibakteriálny gél na ruky - Hodváb

Cena: 6,63 EUR

Skladom: >10 ks

STARÝ PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia kvapky

Cena: 4,08 EUR

Skladom: 2 ks

Karmelitskej kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 5 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.