Úvod  \ Šampón a kondicionér 2v1 pre mačku

Topvet - Šampón a kondicionér 2v1 pre mačku

4,79 EUR

Výrobca: Topvet

Množstvo: 200 ml

Skladom: 6 ks

Kat. číslo: TOV238

Prečo starať o srsť s PETS ARE FRIENDS (R)?


Pravidelná údržba srsti je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o zvieratá. Špinavá, splstnatená srsť môže byť nielen ideálnym pôsobiskom parazitov, ale aj zdrojom infekcie a nebezpečenstvo pre zdravie kože. Za rizikové je nutné za považovať napr. I kúpanie v prirodzených vodných nádržiach, ktoré môžu byť znečistené toxickými látkami ako prírodné povahy (baktérie, sinice) tak látkami priemyselného pôvodu (saponáty, ropné deriváty i.).

PETS are FRIENDS - Spray pre jednoduché rozčesanie srsti pre mačky 50ml
PETS are FRIENDS - Spray pre jednoduché rozčesanie srsti pre psov 200ml
PETS are FRIENDS - Šampón & kondicionér 2v1 pre mačky 200ml
PETS are FRIENDS - Šampón & kondicionér 2v1 pre psov 200ml

Kúpanie psov v prírode by malo byť nasledované vykúpaním zvieraťa a jeho očistením od potenciálne škodlivých látok. P ETS ARE FRIENDS (R) ponúka pre starostlivosť o srsť vysoko kvalitné Šampón s kondicionérom 2v1, ktorý okrem kondicionéru obsahuje najúčinnejší látky pre udržanie kvalitné a krásne srsti - norkový olej, jojobový olej a vitamín E.

Šampón s kondicionérom 2v1 PETS ARE FRIENDS (R) neobsahuje parfumy ani iné dráždivé látky a je uspôsobený tak aby poskytoval maximálny komfort umývania a bol šetrný k zvieratám. Má tekutejší konzistenciu a zníženú penivosť. Jemná vôňa šampónu je daná prítomnosťou prírodný čajové silice ktorá má navyše pozitívny účinok na kožu.

S prej pre ľahké rozčesanie srsti PETS ARE FRIENDS (R) uľahčuje rozčesávanie a úpravu splstnatené, zlepené či mierne znečistené srsti. Možno ho použiť, na mokrú i suchú srsť, a to aj preventívne ako ochranu srsti pred vplyvmi vonkajšieho prostredia aj ako prostriedok na uľahčenie každodennej starostlivosti o srsť. Sprej naviac obsahuje aj UV filter, ktorý účinne ochraňuje srsť pred účinkami slnečného žiarenia.

Pena na nohy - normálna pokožka

Cena: 6,88 EUR

Skladom: 8 ks

Detský sirup s príchuťou lesnej jahody a vitam. C

Cena: 6,04 EUR

Skladom: 8 ks

Glukanky detské pastilky s príchuťou jahody

Cena: 5,21 EUR

Skladom: 8 ks

Echinacea detský sirup s fruktózou

Cena: 3,88 EUR

Skladom: 4 ks

Kustovnica čínska bylinný extrakt

Cena: 5,38 EUR

Skladom: >10 ks

Šišák tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 7 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.