Úvod \

Frekvenčná terapia \ Somavedic Technológia

Somavedic Technológia

Somavedic dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy elektrosmogu, geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón. Prístroj Somavedic bol zostrojený po niekoľkých rokoch výskumu a hodnotenia. Testovaný a overený bol nielen odborníkmi z odboru prírodných vied, ale aj prevádzkovateľovi diagnosticko-terapeutických centier, pracujúci s prístrojmi: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CORE a ďalších. Somavedic neodstraňuje geopatogénne zóny, ako také, tie sú už v krajine navždy, vďaka zásahu do tektonických vrstiev zeme, ale eliminuje negatívny vplyv na človeka, flóru i faunu.

Somavedic odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duchovné zdravie. Somavedic slúži k celkovej dokonalej harmonizácii tela i mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. IT je dôležitý pre očistu domáceho i firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je 30 mv polomeru a tvorí guľu okolo prístroja a jeho žiarenie prestupuje múrmi domu, tak ako negatívny vplyv geopatogénnych zón.

Číst dále

Triediť podľa:

Celkom položiek: 0

Celkom položiek: 0

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.