Úvod \

doplnky stravy \ Rostlinné oleje

Rastlinné oleje

Pripravili sme pre Vás rad doplnkov stravy vo forme potravinových olejov. Jedná sa prírodné oleje s vysokou biologickou a nutričnou hodnotou. Oleje sa šetrným spôsobom získavajú z plodov a semien rastlín. Sú veľmi bohaté na celú radu, pre telo nevyhnutných, aktívnych látok (vitamíny, minerály, nenasýtené mastné kyseliny, flavonoidy a ďalšie) .Rostlinné oleje sú neprekonateľní pomocníci pri starostlivosti o telo, pleť i vlasy. Podporujú regeneráciu, zjemňujú a vyživujú. Využijete ich miesto telového krému, pleťového krému, na vlasové zábaly alebo výživné kúpeľa. Vyberte si ten pravý olej podľa typu pleti, používajte ho samostatne, alebo zmiešajte viac druhov do mixu prispôsobenému presne potrebám vašej pleti. Čisté rastlinné oleje môžete zamiešať do doma vyrobenej kozmetiky, ako sú krémy, pleťové masky či vlasové zábaly. Väčšina rastlinných olejov je tiež jedlá a mimoriadne vhodná pre použitie v studenej aj teplej kuchyni.

Číst dále

Triediť podľa:

Celkom položiek: 1

Topvet - ryžový olej

Ryžový olej - Oryza Sativa - Rice Bran 250 ml Ryžový olej sa získava z ryžových otrúb. Jedná sa o ľahko stráviteľný olej jemnej vône. Vhodný do studenej kuchyne, k pečenie i smaženie. Má unikátnu zloženie bohaté na vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Vďaka vysokému podielu...

ryžový olej - 250 ml

5,63 EUR

Zľava: 20% (-1,41 EUR)

Bežne: 7,04 EUR

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: TOV192

Celkom položiek: 1

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.