Úvod \

horúcej čokolády

Horúcej čokolády

Naša horúca čokoláda obsahuje kvalitné kakao: Kakao je obvyklé označenie pre semená kakaovníka (Theobroma) a z nich vyrobený prášok. Kakao je dôležitým vývozným artiklom mnohých rozvojových krajín a slúži predovšetkým ako základ čokolády. Vo svojej prirodzenej (nesladené) forme má extrémne horkú chuť. Kakaovníky rastú len vo veľmi obmedzenej geografickej zóne, približne 10 ° na sever a na juh od rovníka - 70% svetových plantáží kakaa sa nachádza v západnej Afrike. Kvalitné kakao v rozumnom množstve predlžuje život a nevedie k obezite. Tradične je považovaná za afrodiziakum a povzbudzujúci prostriedok. Obsiahnuté flavonoidy kakaových bôbov majú antioxidačný účinok a chránia organizmus pred účinkom voľných radikálov.

Naša horúca čokoláda je lahodný nápoj vyrobený z kakaa, mlieka, srvátky cukru a korenia alebo prírodne identickej arómy. Príprava je veľmi jednoduchá: odporúčané množstvo horúcej čokolády zmiešajte s mliekom ohriatym na požadovanú teplotu. Môžete použiť aj vodu, ale mlieko v konečnom výsledku dáva lepšiu chuť. Mlieko je dôležitým zdrojom vápnika a bielkovín, kakao a srvátka dodá vášmu organizmu vitamíny.

Číst dále

Triediť podľa:

Celkom položiek: 0

Celkom položiek: 0

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.