Úvod  \ Willow - Vŕba žltá

Dr.Bach - Willow - Vŕba žltá

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 3501038

Willow - Vŕba žltá

Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal niekedy pocit, že je v určitých okolnostiach bezmocný. Tento Bachov kvet pomáha tieto pocity hnevu a rozmrzelosti neutralizovať, aby znovu získal humor a zmysel pre odhad vecí. Willow pomáha pri pocite, že život človeka o niečo ukrátil alebo že je bezbrannú obetí, že si zaslúži lepšie zaobchádzanie. Ľudia, ktorí sa v tomto negatívnom postoji nachádza, závidia druhým veci ako je šťastie, zdravie, radosť alebo úspech. To sa môže prejaviť v ich zlej nálade, vznietlivosti a zatrpknutý postoji. Ak sú títo ľudia chorí, je s nimi ťažké zaobchádzanie, pretože nikdy nie sú s ničím spokojní. Majú sklony k tomu, vidieť sa ako obeť. Akékoľvek zlepšenie pripúšťa len s nechuťou. Neustála zloba oslabuje ich celkovú vitalitu a môže všeobecne viesť k zhoršeniu zdravia.

 

Pozitívne potenciál Willow sa prejavuje v tom, že sú schopní odpustiť a zabudnúť minulé nespravodlivosti, takže si život môžu znovu užívať. Týmto spôsobom si priťahujú pozitívne životné okolnosti a vzťahy. Skoršie "obeť" berie svoj osud sama do vlastných rúk.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Vypadávanie vlasov

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 3 ks

Komunikácia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rakytník tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Močovopohlavného aparát

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Agrimony - Repík lekársky

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.