Úvod  \ Wild Oat - Stoklas větevnatý

Dr.Bach - Wild Oat - Stoklas větevnatý

11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501036

Wild Oat - Stoklas větevnatý

Wild Oat je dôležitý pre ľudí, ktorí sa dostali vo svojom živote na križovatku a nie je im úplne jasné, ktorým smerom sa vydať. Aj keď sú ctižiadostiví a vybavenia nespočetným talentom a schopnosťami, plytvajú tým všetkým kvôli nedostatku jasných predstáv o svojom cieli. Môžu vyskúšať niekoľko aměstnání, sú ale rýchlo znudení a vecami znechutenie a nechajú sa radšej poháňať. Zároveň sú si vedomí, že im život uteká a dostavuje sa preto u nich pocit frustrácie a nespokojnosti (pozri tiež Cerato a Scleranthus). Wild Oat pomáha aj pri dôležitom rozhodovaní, ako napríklad pri voľbe povolania.

 

Pozitívny potenciál Wild Oat je jasná predstava o vlastnom životnom úlohy, spojená s pozitívnymi myšlienkami a cieľmi, aj schopnosť rozhodnúť sa pre správnu životnú cestu. Talent je konštruktívne využívaný. Vzhľadom na mnohostranný talentu môžu sa títo ľudia paralelne venovať hneď niekoľkých životným dráham. Pretože sa nevzdávajú, nevzniká u nich už viac dlhá chvíľa.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Močovopohlavného aparát

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Menopauza

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Willow - Vŕba žltá

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Depresia

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 3 ks

Kurkumín s piperín bylinný extrakt

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 8 ks

Scleranthus - Chmerek ročné

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.