Úvod  \ White Chestnut - Gaštan biely

Dr.Bach - White Chestnut - Gaštan biely

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 3501035

White Chestnut - Gaštan biely

White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavým, nepokojnými myšlienkami, ktoré nemôžu dostať pod kontrolu. Negatívne udalosti alebo výmeny názorov nemôžu spracovať, takže je v mysli neustále znova prežívajú. Neodbytné, nechcené myšlienky, vnútorné diskusie a rozhovory sa prehrávajú dokola ako zaseknutá gramofónová platňa, spôsobujú vnútorný nepokoj. Počas dňa je ťažké sa na niečo koncentrovať a v noci je ťažké naladiť sa na spánok. Následne tak môže vzniknú dojem, že človek je nepozorný, napríklad keď neodpovedá na položenú otázku (pozri tiež Clematis).

 

Pozitívny potenciál White Chestnut je vyrovnanosť a vnútorný pokoj. Hlava je jasná, myšlienky opäť pod kontrolou a človek sa môže venovať riešeniu vzniknutého problému. Trýznivé starosti sú nahradené uvedomením si pozitívneho výsledku.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Vine - Vínna réva

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Heather - Vres obyčajný

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Mimulus - Čarodejka škvrnitá

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Oak - Dub letný

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Hornbeam - Hrab obyčajný

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Mustard - Horčica poľná

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.