Úvod  \ Water Violet - Perutník bahení

Dr.Bach - Water Violet - Perutník bahení

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 3501034

Water Violet - Perutník bahení

Water Violet je vhodná pre ľudí, ktorí sú považovaní za chytré, pokojné a schopné. Ako mierni, v súkromnej sfére váženia ľudia, sú často žiadaní o radu, ale nikdy nevnucujú ostatným svoje názory a želania. Sú vzdelaní, vedia o svojich vlastných schopnostiach a majú pocit nadradenosti. V extrémnych prípadoch to môže viesť až k dištancovaní, čím vytvárajú dojem pyšného, ​​pohŕdavého človeka, povýšeného nad ostatné. Pri stavoch únavy a vyčerpanosti majú sklony stiahnuť sa do seba, takže ich správanie môže pôsobiť chladne a nespoločensky. Svoje utrpenie si uchovávajú sami pre seba. Nehľadajú pomoc u druhých a preto môžu pôsobiť citovo chladne. Je pre nich ťažké sa iným otvoriť. Radšej sa schovávajú za svoju pokojnú, trpezlivú tvár.

 

Pozitívny potenciál Water Violet sú ľudia s otvoreným a srdcovým správaním voči druhým ľuďom, pričom si uchovávajú svoju vlastnú dôstojnosť a postavenie. Sú radi, keď môžu nechať aj druhé profitovať zo svojich vlastných poznatkov a znalostí, keď môžu druhým pokojne a trpezlivo porozumieť v ich problémoch a ťažkostiach. Často vkladajú svoj vlastný talent do služby druhým, napríklad ako poradcovia alebo učitelia.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Prestať fajčiť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Močopohlavní aparát kvapky

Cena: 3,83 EUR

Skladom: 1 ks

Sladké drievko tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 2 ks

Echinacea bylinný extrakt - Echinacea

Cena: 4,83 EUR

Skladom: 2 ks

Vrbovka bylinný extrakt

Cena: 6,46 EUR

Skladom: 5 ks

Maca

Cena: 5,63 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.