Úvod  \ Walnut - Vlašský orech

Dr.Bach - Walnut - Vlašský orech

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501033

Walnut - Vlašský orech

Walnut je vhodný pre ľudí, ktorí sa len sťažka prispôsobujú zmenám alebo sú vo veľkej miere precitlivení na určité myšlienky, nálady a vplyvmi. Je to kvet pre obdobie veľkých životných zmien - ako je detstvo, puberta, tehotenstvo, rozvod, klimaktérium, zmena viery, zmena zamestnania alebo bydliska, odpútanie sa od starých väzieb, návykov a obmedzenia. Patrí sem aj zmeny spôsobené pocitom viny, stratou priateľov a obvyklých životných pomerov, starobou, smútkom, strachom zo smrti a pod ... Títo ľudia majú jasné ideály a ciele a snahu v živote sa posúvať vpred. Tejto ich snahe však stoja v ceste alebo ju sťažuje vplyv silnejšej osobnosti, obmedzujúce okolnosti, rodina alebo spomienky.

 

Pozitívny potenciál Walnut je odhodlané nasledovanie vlastnej životnej cesty. Oslobodením od minulosti môžu títo ľudia urobiť potrebné zmeny v živote. Sú schopní presadiť svoje plány aj napriek posmechu, sklamanie, skleslosti aj námietkam ostatných. Walnut poskytuje odolnosť, stabilitu a pomáha chrániť pred vplyvmi iných ľudí.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Agrimony - Repík lekársky

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Lecitín

Cena: 5,63 EUR

Skladom: 2 ks

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Water Violet - Perutník bahení

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Učenie intuícia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Kurkumín s piperín bylinný extrakt

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 8 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.