Úvod  \ Vine - Vínna réva

Dr.Bach - Vine - Vínna réva

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 3501032

Vine - Vínna réva

Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať ostatným. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú veľmi nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti využívajú k dominancii alebo komandovanie ostatných. Vnútorne zastávajú názor, že všetko vedia lepšie, kdežto ostatných ľudí zhadzujú. Aj keď sa nesnaží ostatných ľudí premeniť, nedbajú na ich priania a názory. Vyžadujú a očakávajú absolútnu poslušnosť. Sú agresívne a pyšní a môžu veľmi hladne túžiť po moci. V extrémnych prípadoch sa to prejavuje v tvrdosti, krutosti a v absolútnej miere bezcitnosti. Dobrým príkladom sú rodičia alebo nadriadení, ktorí vládnu železnou rukou, politickí diktátori, ktorí nasadia všetky prostriedky na to, aby presadili svoje vlastné ciele, alebo školské tyrani, ktorí držia ostatné deti pod agresívnym nátlakom.

 

Pozitívnym potenciálom Vine sú ľudia, ktorí napriek svojej silnej osobnosti nepotrebujú dominovať nad ostatnými. Sú schopní rozpoznať a oceniť dobro v ostatných ľuďoch. Veľkoryso povzbudzujú a vedú ostatné bez toho, aby ich potrebovali kontrolovať a vládnuť im.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Water Violet - Perutník bahení

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Spánok

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

imelo biele

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Vypadávanie vlasov

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 3 ks

Honeysuckle - Zimolez kozí list

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.