Úvod  \ Vervain - Železník lekársky

Dr.Bach - Vervain - Železník lekársky

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501031

Vervain - Železník lekársky

Vervain je vhodný pre ľudí, ktorí majú fixné princípy a predstavy, ktoré sú podľa ich vnútorného presvedčenia absolútne správne a ktoré zriedkakedy mení. Ich neústupné odhodlanie môže viesť k preťaženiu a k silnému vnútornému napätiu až kŕčovitému stiahnutiu. Ich prehnaná snaha aj v nepatrnej činnosti je často vedie až za hranice vlastných síl. Duševne predbiehajú udalosti, berú si na seba veľa práce a snaží sa zrazu vybaviť veľa úloh. Títo ľudia majú silnú vôľu a reprezentujú neoblomný názor. Často majú silný zmysel pre spravodlivosť a sú obzvlášť ostražití voči nespravodlivosti. Ich silná duševná aktivita ako aj neschopnosť a neochota odpočívať vedie často k nespavosti. V zásadných diskusiách reagujú ľahko frustrovane, podráždene alebo nahnevane.

 

Pozitívnym potenciálom Vervain sú ľudia, ktorí reagujú tolerantne, pokojne a rozumne a sú schopní aj odpočívať. Hoci si udržujú pevné názory, sú schopní ich meniť a nie je iným ľuďom vnucovať.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Larch - Smrekovec opadavý

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia

Cena: 6,88 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Mycosol sérum na plesne

Cena: 5,38 EUR

Skladom: >10 ks

Pestrec tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: >10 ks

Rhodiola - Rozchodnica - tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.