Úvod  \ Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

Dr.Bach - Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 3501030

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia extrémnymi vnútornými útrapami, popísané Dr. Bachom ako "beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice znesiteľnosti". Môže sa prejaviť hlbokým smútkom, ktorým sa cíti Trpiteľ úplne zničení. Skľúčenosť sprevádza pocity osamelosti a izolácie, zatiaľ čo budúcnosť sa javí ako tmavá a úplne beznádejná. Sweet Chestnut sa môže použiť aj pri pocitoch vznikajúcich krátko pred nervovým zrútením, ale bez samovražedných myšlienok. U ľudí môže prevládať pocit, že je opustil boh i svet. Tento stav môže byť následkom úmrtia alebo dlhého a ťažkého životného obdobia, ktoré bolo znášané statočne a bez nariekania.

 

Pozitívny potenciál Sweet Chestnu t je oslobodiť sa od zúfalstva a skľúčenosti. Aj keď sa vonkajšie okolnosti nemusí zmeniť, človek im môže čeliť s optimizmom a vnútornou vyrovnanosťou. Rozvoj sa posilní objavením alebo znovunadobudnutím viery vo vyššiu moc alebo pocitom vnútornej istoty.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Detoxikácia očista

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rozhodnosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vine - Vínna réva

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Senior

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

PMS

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.