Úvod  \ Star of Bethlehem - bledavka Okoličné

Dr.Bach - Star of Bethlehem - bledavka Okoličné

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501029

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné

Star of Bethlehem je vhodný pri duševným alebo fyzickom traumy, ktoré vzniká následkom nehôd, neblahé správy, úmrtia, náhleho sklamania alebo šokom. Hoci jeho ideálne použitie je okamžite po udalosti, znamenite sa hodia aj na Pozdeň následky, ktoré sa môžu po rokoch prejaviť vo forme fyzických symptómov. U ľudí môže nastať vnútorné otupenosť a vnútorné stiahnutie, spojené s pocitom straty a tiché bolesti. Star of Bethlehem je dôležitou súčasťou Rescue Remedy a je vhodný pre matku i pre dieťa bezprostredne po pôrode.

 

Pozitívny potenciál Star of Bethlehem je "neutralizácia" bezprostredných alebo oneskorených následkov šokov. Tieto zážitky sa môžu potom lepšie spracovať. Dr. Bach popísal tento kvetový koncentrát ako: "útechu a úľavu pri bolesti a zármutku".

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Komunikácia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia + Pečeň

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Kurkumín s piperín bylinný extrakt

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 8 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.