Úvod  \ Rock Water - Voda z liečivých prameňov

Dr.Bach - Rock Water - Voda z liečivých prameňov

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 3 ks

Kat. číslo: 3501027

Rock Water - Voda z liečivých prameňov

Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí sú nepružní, kladú na seba veľké požiadavky a potláčajú vlastné vitálne potreby. Ich železná disciplína môže viesť až k sebemučení. Tak napríklad strnulo nasledujú diéty, cvičebné programy, pracovné postupy aj duchovné disciplíny. Ich myslenie ovládajú utkvelé a dogmatické myšlienky týkajúce sa náboženstva, výživy, morálky a politiky. Aj keď sa ostatným ľuďom nepletú do života, vlastným úsilím po dokonalosti radi vytvárajú príklad pre ostatných. Napriek prehnanej svedomitosti a početné prepracovanosti je nevedú ich vlastné výsledky k vnútornej spokojnosti. Obětovávají sa a potláčajú a cíti sa sebou sklamaní, ak sa ich vysoké ideály nenapĺňajú.

 

Pozitívny potenciál Rock Water je človek s vysokými ideálmi a súčasne i duševnej pružnosťou. Je schopný meniť vlastné názory a vzdať sa svojich doteraz obľúbených teórií. Prevláda u nich názor, že vnútorná harmónia je silnejšia ako vonkajšie, vynútené disciplinované správanie a tým sa môžu opäť vrátiť k životnej radosti.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Luteín bylinný extrakt

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 7 ks

imelo biele

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Obavy z cestovania

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Hyperaktivita

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vrbovka bylinný extrakt

Cena: 6,46 EUR

Skladom: 5 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.