Úvod  \ Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Dr.Bach - Rock Rose - Devätorník peniažtekový

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501026

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Rock Rose je vhodný v prípadoch hlbokých otrasov, spôsobených napríklad nehodou, v ktorej je človek jej priamym účastníkom, svedkom alebo tesne unikne podobnej udalosti. V akútnych prípadoch, akými sú prírodné katastrofy, náhla choroba alebo prepadnutia, prevláda u človeka pocit bezmocnosti a ochromenie hrôzou. Podobný stav zdesenie sa objavuje aj u nočných môr (pozri tiež Aspen a Rescue Remedy). Stav Rock Rose trvá pomerne krátku dobu a vzťahuje sa ku konkrétnej krízovej situácii.

 

Pozitívny potenciál Rock Rose je odvaha a duchaprítomnosť človeka, ktorý je pripravený aj v naliehavých situáciách zachovať pokoj.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Rescue remedy krízové kvapky na spanie

Cena: 13,92 EUR

Skladom: 8 ks

Stimulácia kvapky

Cena: 4,38 EUR

Skladom: 5 ks

Cerato - Rožec

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Impatiens - Netýkavka žlázonosná

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue Remedy krízové kvapky pre deti

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 10 ks

Rescue remedy gélové perly nočné

Cena: 13,33 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.