Úvod  \ Rescue Remedy krízové kvapky

Bachovy esence - Rescue Remedy krízové kvapky

13,92 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3506001

Dr. Bach Rescue remedy krízové kvapky 20 ml

Krízová esencia v kvapkách účinne kombinuje overené výťažky z bylín a pomáha upokojovať vašu rozrušenú myseľ. Pravidelné užívanie esencie vášmu telu pomôže nájsť duševný pokoj, harmonizovať celé telo aj myseľ - to všetko prirodzenou cestou. Produkt je vo forme kvapiek, preto sa ľahko dávkuje aj aplikuje. Esencia Rescue Remedy možné použiť za všetkých okolností bez špeciálnej prípravy.

Kedy esenciu v kvapkách použiť?
Bachovu esenciu využijete v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte drobnú fľaštičku Bachove esencie vždy po ruke. Bez problémov ju môžete uschovať v kabelke, aute alebo v pracovnom stole. Skvele doplní aj vašu domácu lekárničku. Esencia Rescue Remedy doceníte predovšetkým v ťaživých okamihoch pri nervovom vypätí, prejavoch fóbií alebo pri záchvatoch paniky. Pomôže vám bojovať proti strachu z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Naštartuje vaše sily pri zvýšení nervozity a trémy pri extrémnom vyťažení v škole alebo práci.

Rad Rescue Remedy
Prípravky z rady Rescue Remedy od Dr. Bacha v ľudskom tele stimulujú sebeléčivé sily, ktoré sú pre človeka nevyhnutné pri prekonávaní negatívneho vplyvu prežívaných tráum, vnútorného nepokoja, strachu či úzkosťou. Rescue Remedy je čistým výtvorom prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonávať krízové ​​a traumatické situácie. Kombinácia kvetových esencií pôsobia blahodárne na energetický systém. Pomáhajú tak prekonať šoky, stresové situácie, vnútorné strachy a napätie, ktorým ste bežne konfrontovaní. Ich účinok oceníte v ťažkých životných chvíľach, ale aj počas každodenných situácií.

 

Dr. Bach Rescue remedy krízová esencia v kvapkách sa skladá z extraktov piatich vybraných byliniek, ako je slivka čerešňová, biela lesné réva, devätorník peniažkový, netýkavka žliazkatá a bledavka Okoličné. Tie rýchlo a účinne upokojujú emócie, zmierňujú stres a uvoľňujú napätie. Navyše kvalitné zloženie je bez pridaného cukru i alkoholu.

 

Cherry Plum (Slíva čerešňová) - zúfalstvo, strach zo straty sebakontroly, hystéria
Clematis (Biela lesná réva) - nepozornosť, ľahostajnosť, bezvedomie
Impatiens (Netýkavka žlázonosná) - netrpezlivosť, predráždenosť, silné vnútorné napätie
Rock Rose (Devätorník peniažtekový) - nezvládnuteľný strach, úzkosť, panika, bolesť
Star of Bethlehem (bledavka Okoličné) - následky fyzického alebo psychického šoku

 

Dávkovanie: Užívajte 4 kvapky 4x denne. Zmiešajte s vodou či nakvapkajte priamo na jazyk. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Ľubovník bylinný extrakt

Cena: 5,71 EUR

Skladom: 5 ks

Regulatpro Bio Fermentovaný doplnok výživy

Cena: 56,96 EUR

Skladom: 3 ks

Ylang ylang - 100% silice

Cena: 4,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Aróma Room Spray - Levanduľa

Cena: 5,21 EUR

Skladom: 8 ks

Agrimony - Repík lekársky

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Šišák tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 7 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.