Úvod  \ Krízový krém Rescue remedy

Bachovy esence - Krízový krém Rescue remedy

10,79 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Kat. číslo: 3508001

Krízový krém Rescue Remedy 30 ml

Vyvážená kombinácia výťažku z šiestich bylín zbavuje myseľ stresu a upokojuje tak telo aj myseľ. Spoločne s bambuckým maslom a včelím voskom tvori účinnú ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi. Krízový krém môžete bezpečne použiť pre upokojenie pokožky po dlhom pobyte na slnku, na ošetrenie ekzémov, pľuzgierov i vyrážok.

Ako krízová esencia funguje?
Produkty radu Rescue Remedy stimulujú v ľudskom tele sebeléčivé sily. Prežívate trauma, vnitří nepokoj, strach alebo úzkosť? Práve sebeléčivé sily hrajú dôležitú úlohu pri prekonávaní negatívneho vplyvu týchto procesov. Bachovu esenciu, ktorá je iba čistým produktom prírody využijete v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte balenie krízovej esencie vždy po ruke. Bez problému ho schováte do kabelky, v priehradke auta alebo v šuplíku pracovného stola. Ako raz spoznáte skvelé účinky krízové ​​esencia, stane sa súčasťou vašej domácej lekárničky. Esencia Rescue Remedy doceníte predovšetkým v ťaživých okamihoch pri nervovom vypätí, prejavoch fóbií alebo pri záchvatoch paniky. Pomôže vám bojovať proti strachu z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Naštartuje vaše sily pri zvýšení nervozity a trémy pri extrémnom vyťažení v škole či práci.

Použitie: Malé množstvo krému aplikujte na postihnutú pokožku a zľahka rozotrite. Používajte kedykoľvek podľa potreby.

Rad Rescue Remedy
Bachove esencie Rescue Remedy sú čistým výtvorom prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonávať krízové a traumatické situácie. Kombinácia kvetových esencií pôsobia blahodárne na energetický systém. Vďaka tomu si poradíte s akýmkoľvek šokom, stresovou situáciou, vnútorným strachom alebo napätím. Pomáhajú tak prekonať ťažké životné chvíle a straty.

Beech - Buk lesný

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Honeysuckle - Zimolez kozí list

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Krém na ruky výživný Verbena citrónová

Cena: 3,33 EUR

Skladom: 3 ks

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Chicory - Čakanka obyčajná

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Rock Water - Voda z liečivých prameňov

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.