Úvod  \ Rescue remedy gélové perly nočné

Bachovy esence - Rescue remedy gélové perly nočné

13,33 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 28 ks

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3506002

Dr. Bach Rescue remedy gélové perly nočné

Gélové perly z rybieho tuku sa vďaka svojmu zloženiu ľahko rozpúšťajú v ústach a majú rýchly nástup účinkov. Tým je predovšetkým značná úľava od stresu, nervozity alebo úzkosťou. Gélové perly poskytnú úľavu vašej mysle a pomôžu celému telu odbúravať vplyv a následky negatívneho pôsobenia pri záťažových situáciách. Perly sú zložené z rastlinných macerátov z devätorníka, netýkavky a ďalších osvedčených bylín a rastlín. Ich kombinácia dopomáha k harmonizácii tela i mysle. Gélové perly pri akútnych úzkostných stavoch poskytujú potrebnú úľavu potrebnú na vyrovnanie so záťažovými situáciami.

Túžite po pokojnom spánku?
Účinná kombinácia bylinných výťažkov pomáha odbúravať psychický nepokoj a uvoľňuje telo i myseľ. To je presne to, čo potrebujete pre kvalitný spánok. Gélové perly potláčajú negatívne emócie, stres i napätie a vy sa tak ráno prebudíte svieži a plní síl.

Prečo siahnuť po gélových perlách?
Produkty radu Rescue Remedy stimulujú v ľudskom tele sebeléčivé sily. Prežívate trauma, vnitří nepokoj, strach alebo úzkosť? Práve sebeléčivé sily hrajú dôležitú úlohu pri prekonávaní negatívneho vplyvu týchto procesov. Bachovu esenciu, ktorá je iba čistým produktom prírody využijete v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte balenie krízovej esencie vždy po ruke. Bez problému ho schováte do kabelky, v priehradke auta alebo v šuplíku pracovného stola. Ako raz spoznáte skvelé účinky gélových perál, stanú sa súčasťou vašej domácej lekárničky. Esencia Rescue Remedy doceníte predovšetkým v ťaživých okamihoch pri nervovom vypätí, prejavoch fóbií alebo pri záchvatoch paniky. Pomôže vám bojovať proti strachu z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Naštartuje vaše sily pri zvýšení nervozity a trémy pri extrémnom vyťažení v škole či práci.

Gélové perly neobsahujú žiadny alkohol, je teda možné ich podávať kedykoľvek počas dňa - a to aj tým najmenším deťom. Pastilka s jemnou chuťou pomaranča sa ľahko rozpustí v ústach a prirodzenou cestou zaistí príjemný pocit únavy a kedykoľvek to budete potrebovať.

Pre koho sú nočné gélové perly vhodné?
Gélové perly sú čisto prírodným produktom bez pridaného cukru a alkoholu, vďaka tomu sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Rad Rescue Remedy
Bachove esencie Rescue Remedy sú čistým výtvorom prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonávať krízové ​​a traumatické situácie. Kombinácia kvetových esencií pôsobia blahodárne na energetický systém. Vďaka tomu si poradíte s akýmkoľvek šokom, stresovou situáciou, vnútorným strachom alebo napätím. Pomáhajú tak prekonať ťažké životné chvíle a straty.

Dávkovanie: Jednu perlu nechajte rozpustiť v ústach tesne pred zaspaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Kozlík Lekársky - Baldriánské kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 6 ks

Eleuterokok tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: >10 ks

Skorocelový detský sirup s fruktózou

Cena: 3,88 EUR

Skladom: 9 ks

Mimulus - Čarodejka škvrnitá

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 10 ks

Aróma Room Spray - Ylang ylang

Cena: 5,21 EUR

Skladom: 4 ks

Mučenka tinktúra kvapky

Cena: 4,92 EUR

Skladom: 7 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.