Úvod  \ Rescue Remedy gélové perly

Bachovy esence - Rescue Remedy gélové perly

13,33 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 28 ks

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 3506003

Dr. Bach Rescue Remedy gélové perly

Gélové perly z rybieho tuku sa vďaka svojmu zloženiu ľahko rozpúšťajú v ústach a majú rýchly nástup účinkov. Tým je predovšetkým značná úľava od stresu, nervozity alebo úzkosťou. Gélové perly poskytnú úľavu vašej mysle a pomôžu celému telu odbúravať vplyv a následky negatívneho pôsobenia pri záťažových situáciách. Perly sú zložené z rastlinných macerátov z devätorníka, netýkavky a ďalších osvedčených bylín a rastlín. Ich kombinácia dopomáha k harmonizácii tela i mysle. Gélové perly pri akútnych úzkostných stavoch poskytujú potrebnú úľavu potrebnú na vyrovnanie so záťažovými situáciami.

Ako krízová esencia funguje?
Produkty radu Rescue Remedy stimulujú v ľudskom tele sebeléčivé sily. Prežívate trauma, vnitří nepokoj, strach alebo úzkosť? Práve sebeléčivé sily hrajú dôležitú úlohu pri prekonávaní negatívneho vplyvu týchto procesov. Bachovu esenciu, ktorá je iba čistým produktom prírody využijete v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte balenie krízovej esencie vždy po ruke. Bez problému ho schováte do kabelky, v priehradke auta alebo v šuplíku pracovného stola. Ako raz spoznáte skvelé účinky gélových perál, stanú sa súčasťou vašej domácej lekárničky. Esencia Rescue Remedy doceníte predovšetkým v ťaživých okamihoch pri nervovom vypätí, prejavoch fóbií alebo pri záchvatoch paniky. Pomôže vám bojovať proti strachu z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Naštartuje vaše sily pri zvýšení nervozity a trémy pri extrémnom vyťažení v škole či práci.

Gélové perly neobsahujú žiadny alkohol, môžete ich bezpečne využiť kedykoľvek počas dňa a sú vhodné aj pre najmenšie deti.

Rad Rescue Remedy
Bachove esencie Rescue Remedy sú čistým výtvorom prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonávať krízové a traumatické situácie. Kombinácia kvetových esencií pôsobia blahodárne na energetický systém. Vďaka tomu si poradíte s akýmkoľvek šokom, stresovou situáciou, vnútorným strachom alebo napätím. Pomáhajú tak prekonať ťažké životné chvíle a straty.

Dávkovanie: Podľa potreby nechajte 1 perlu rozpustiť v ústach. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko.

Cordyceps tinktúra kvapky

Cena: 4,79 EUR

Skladom: 2 ks

Rescue Remedy sprej

Cena: 13,71 EUR

Skladom: 4 ks

Šalvia lekárska

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Praslička roľná

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 5 ks

Hryzenie nechtov

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue Remedy krízové kvapky

Cena: 10,42 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.