Úvod  \ Red Chestnut - Gaštan červený

Dr.Bach - Red Chestnut - Gaštan červený

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501025

Red Chestnut - Gaštan červený

Red Chestnut je pre ľudí, ktorí majú prehnané strachy o blaho iných, obzvlášť o rodinu a blízkych priateľov. Obávajú sa, že ich milovanému sa stane to najhoršie, že menšie ťažkosť môže viesť k vážnej chorobe, že si dieťa pri hre ublíži alebo že cestou na dovolenku spadne lietadlo. K tomu sa pridáva nervozita a starosť o problémy iných ľudí. Často je to postoj, ktorý sa objavuje u ľudí, ktorí o niekoho starajú, u zdravotných sestier alebo u ľudí pracujúcich v oblasti poradenstva.

 

Pozitívny potenciál Red Chestnut je schopnosť starať sa o druhé so súcitom a bez strachu. V naliehavých situáciách zachovávajú fyzický i duševný pokoj a svojim pozitívnym pôsobením na iné je posilní a upokojí. Bez toho, aby sa vnucovali iným ľuďom, poskytnú kedykoľvek radi vyžiadanú pomoc.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Pine - Borovica lesná

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Hornbeam - Hrab obyčajný

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Guarana tinktúra kvapky

Cena: 4,92 EUR

Skladom: 8 ks

Červený Íl - Terrasol

Cena: 2,46 EUR

Skladom: >10 ks

Pečeňové zmes kvapky HEPAMIX

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 9 ks

Rescue Remedy krízové kvapky

Cena: 13,92 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.