Úvod  \ Olive - Oliva

Dr.Bach - Olive - Oliva

11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501023

Olive - Oliva

Oliva je vhodná pre ľudí, ktorí sú telesne i duševne vyhoreli a ktorí sú dlhodobo vyčerpaní osobnými problémami, intenzívnym štúdiom alebo prácou, dlhou chorobou alebo dlhú starostlivosťou o iného človeka. Oliva je obzvlášť potrebné v období rekonvalescencie. Oliva je prospešná v situáciách, keď vyčerpanie doháňa človeka k slzám, a keď všetky jeho rezervy sily a energie sú úplne na dne. Všetko sa stáva enormný námahou, ťažké vysileniu prichádza aj po malej záťaži. Chýba životné radosť. Práca alebo aktivity vo voľnom čase, ktoré prinášali predtým toľko zábavy, sú nezaujímavé a sú len ďalšie záťažou. U týchto ľudí často vzniká aj potreba dlhého spánku a nadmerná únava vedie k tomu, že telo nefunguje tak, ako by malo.

 

Pozitívny potenciál Olive je znovuobnovenie síl, vitality a záujmu o život. Ľudia v pozitívnom stave už nevyčerpávajú svoje vlastné rezervy síl, ale počúvajú svojmu vnútornému hlasu a vnímajú potreby vlastného tela. Zostávajú vnútorne pokojní a vyrovnaní.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Detoxikácia očista

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Zelený íl - Lunasol

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 4 ks

Prestať fajčiť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Clivoty

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

ŽIARLIVÁ MAČKA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.