Úvod  \ Oak - Dub letný

Dr.Bach - Oak - Dub letný

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501022

Oak - Dub letný

Oak je vhodný pre ľudí, ktorí sú za normálnych okolností silní, statoční a spoľahliví, ktoré však vnútorná sila opúšťa a na jej miesto nastupuje vyčerpania. Pracujú však ďalej a ignorujú vyčerpania. Sú hnaní silným zmyslom pre povinnosť pomáhať iným ľuďom. Sú spoľahliví, vedomie si povinností, trpezliví a drú sa bez toho, aby si dopriali oddych. Pracujú aj pri plnom vyčerpaní tvrdohlavo ďalej (pozri aj Rock Water a Vervain). Tento vzniknutý úbytok vnútorných síl môže viesť až k depresívne skľúčenosti, frustráciu a iným stresovým symptómom. Aj keď choroba prežívajú ako zlyhanie, koncentrovane pracujú na uzdravenie.

 

Pozitívne potenciál Oak sú zvyčajne silní ľudia, ktorí sú často hlavné oporou rodiny alebo v zamestnaní. Disponujú obrovskou vytrvalosťou, húževnatosťou, trpezlivosťou a zásobami energie a môžu tak odolávať veľkej záťaži a stresu. Oak obnovuje ich energiu a pomáha im pochopiť, že aj napriek všetkým povinnostiam si potrebujú nechať čas na odpočinok a uspokojenie vlastných potrieb.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Honeysuckle - Zimolez kozí list

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Water Violet - Perutník bahení

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Beech - Buk lesný

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Mycosol sérum na plesne

Cena: 7,08 EUR

Skladom: >10 ks

Willow - Vŕba žltá

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.