Úvod  \ Mimulus - Čarodejka škvrnitá

Dr.Bach - Mimulus - Čarodejka škvrnitá

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 10 ks

Kat. číslo: 3501020

Mimulus - Čarodejka škvrnitá

Mimulus, pomáha ľuďom, ktorí trpia konkrétnymi strachmi a fóbiami. Môžu to byť strachy z choroby, smrti, nehôd, bolesti, tmy, zimy, chudoby, iných ľudí, určitých zvierat (např.pavouků), z rozprávania na verejnosti, straty priateľov alebo pracovného miesta, návštevy zubaře.Mimulus je vhodný pre ľudí, ktorých strachy sú úplne určité. Môžu byť umelecky alebo iným spôsobom nadaní, sú ale hanbliví a uzavretí do seba, v prítomnosti iných ľudí môžu byť zamĺknutý. K ich problémom môže patriť koktanie, červenanie, nervózny smiech atd ... Mimulus môže pomáhať hanblivým, plachým a citlivým deťom, ktoré sa boja napríklad tmy alebo zvierat (pozri ďalej Larch).

 

Pozitívnym potenciálom Mimulus sú ľudia, ktorí sú natoľko statoční, že skúškam a ťažkostiam čelí s humorom a dôverou. Títo ľudia sa vedia obhájiť a majú vlastné emócie pod kontrolou, takže si môžu užívať život bez strachu.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Rescue remedy krízové kvapky na spanie

Cena: 13,92 EUR

Skladom: 8 ks

Centaurami - Zemežlč lekárska

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Šípkový detský sirup s fruktózou

Cena: 3,88 EUR

Skladom: 4 ks

Scleranthus - Chmerek ročné

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Klanopraška čínska bylinný extrakt

Cena: 5,38 EUR

Skladom: 7 ks

Chestnut Bud - Poupě pagaštanu (gaštanu)

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.