Úvod  \ Larch - Smrekovec opadavý

Dr.Bach - Larch - Smrekovec opadavý

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501019

Larch - Smrekovec opadavý

Larch je určený pre ľudí, ktorí majú málo sebavedomia, a tak sa zo strachu ani nepokúša čokoľvek uskutočniť. Dominuje u nich pocit menejcennosti, hoci majú určité schopnosti. Tie ale popierajú, aby sa vyhli nezdaru a zlyhaniu. Larch je užitočný aj pri chýbajúcej sebadôvere pri skúškach, pracovnom pohovore, vodičských skúškach atď ... (pozri aj Rescue Remedy).

 

Pozitívnym potenciálom Larch sú odhodlaní, schopní ľudia s reálnym pocitom sebadôvery, ktorí sa neboja nezdarov či neúspechov. Sú si vedomí svojho potenciálu a podnikajú všetko preto, aby ho mohli vyjadriť. Sú energickí a pripravení riskovať. Slovo "to nemôžem", z ich slovníka mizne. Vlastné kritické schopnosti používajú aj múdro.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Imunita kvapky

Cena: 4,38 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Rakytník tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: >10 ks

Ľubovník tinktúra kvapky

Cena: 4,92 EUR

Skladom: 8 ks

Skorocel kopijovitý

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 8 ks

Nespavosť II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Olive - Oliva

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.