Úvod  \ Hornbeam - Hrab obyčajný

Dr.Bach - Hornbeam - Hrab obyčajný

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 3501017

Hornbeam - Hrab obyčajný

Hornbeam je určený ľuďom, ktorí sa cítia vyčerpane a ako vyžmýkaný, ale skôr na duševnej než telesnej úrovni. Títo ľudia sa prebúdza s pocitom skepsa a pochybnosťami, či zvládnu úlohy a povinnosti dňa. Považujú za ťažké čeliť problémom alebo zvládnuť denný program, aj keď obvykle všetko zvládajú. Hornbeam je vhodný pri prepracovanosti, pri pocite "lenivosti" alebo chýbajúcich zmenách v živote, ako aj pri príprave na skúšku (viď ďalej Olive). Nedostatok entuziazmu môže niekedy viesť aj k odkladaniu obchodných stretnutí. Spánok im neprináša žiadne zotavenie a pri zotavovaní z chorôb pochybujú o sile sa uzdraviť.

 

Pozitívny potenciál Hornbeam je vnútorné presvedčenie o svojej vlastnej sile a schopnosti čeliť "dennú prácu". Živé znovuobnovenie duševných schopností, vitality, čerstvosti a spontánnosti navracia radosť zo života. Úlohy a povinnosti dňa uchopí s energiou a jasnou hlavou, pričom dostatočný odpočinok tvorí rovnováhu s prácou.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Kremelina

Cena: 3,29 EUR

Skladom: >10 ks

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Večná ustaranosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

STARÝ PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Echinacea tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.