Úvod  \ Holly - Cezmína ostrolistá

Dr.Bach - Holly - Cezmína ostrolistá

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501015

Holly - Cezmína ostrolistá

Holly je pre ľudí, ktorí sú žiarliví, zatvrdilí, bezcitní, plní zastať a niekedy môžu byť až nahnevaní. Často vnútorne trpí bez skutočných príčin. Je pre nich ťažké otvoriť svoje srdce láske. Ich negatívny postoj pramení zo závisti, nenávisti a žiarlivosti. Bolesť však u nich môže vznikať z vnútornej neistoty a vedie ich k tomu, že veľa vecí prežívajú negatívne a reagujú agresívne. Neschopnosť otvoriť sa láske, je u nich kombinovaná so všeobecným pocitom hnevu na ostatných ľudí. Holly je vhodná pre deti, ktoré žiarli na svojich súrodencov.

 

Pozitívny potenciál Holly je človek, ktorý je schopný dávať bez akýchkoľvek požiadaviek. Majú súcit, o lásku sa dokážu láskavo podeliť aj s ostatnými. Nie sú panovační, ani keď sa jedná o ich vlastné problémy. S pocitom vnútornej harmónie majú skutočnú radosť z úspechu iných. Dr. Bach napísal: "Holly nás chráni pred všetkým, čo nie je láska. Holly nám otvára srdce a spája nás s božskou láskou. "

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

White Chestnut - Gaštan biely

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Oak - Dub letný

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Crab Apple - Plané jablko

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Mamička k pôrodu

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue remedy krízové kvapky na spanie

Cena: 13,92 EUR

Skladom: 8 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.