Úvod  \ Heather - Vres obyčajný

Dr.Bach - Heather - Vres obyčajný

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 3501014

Heather - Vres obyčajný

Heather je skvelý pre ľudí, ktorí si zo svojej životnej situácie alebo choroby vytvorili právo, že nie sú schopní sa zaoberať medziľudskými vzťahmi k iným ľuďom. Ich extrémne potreba, byť stále v strede, prakticky ubíja ostatné lidi.Přehánějí svoje symptómy az maličkostí robia extrémne veci. Nutkanie hovoriť vedie k tomu, že potrebujú publikum, ktorému objasňujú do detailu všetko, bez toho, aby iné pustili k slovu. Majú sklon hovoriť rýchlo, blízko posluchačova tváre. Títo ľudia nechcú byť sami, ale nechápu, že iní ľudia sa im radšej vyhýbajú. Prakticky totiž "vysávajú" ich vitalitu a nevenujú sa žiadnym problémom iných.

 

Pozitívny potenciál Heather je človek, ktorý nesebecky počúva a má porozumenie pre starosti iných, čím im poskytuje veľkú pomoc. Svoj vlastný žiaľ je schopný pozitívne využiť tým, že sa vie vcítiť do druhých.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Sebadôvera II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rescue Remedy krízové kvapky pre deti

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 1 ks

Hyperaktivita

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Chestnut Bud - Poupě pagaštanu (gaštanu)

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Centaurami - Zemežlč lekárska

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.