Úvod  \ Gorse - hlodáš európsky

Dr.Bach - Gorse - hlodáš európsky

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501013

Gorse - hlodáš európsky

Gorse sa používa pri extrémnej beznádeji a zúfalstve, keď človek rezignuje a vzdáva boj. Postihnutie môžu trpieť pocitom, že všetko je beznádejné a bezvýchodiskové a neexistuje už žiadna nádej na riešenie problému. Je možné, že toto presvedčenie vychádza aj z toho, že ich choroba je dedičná a preto nevyliečiteľná. Verí, že sú tak odsúdení k bolesti a utrpenia a neskúša nič robiť, aby sa ich stav zlepšil. Aby urobili láskavosť svojej rodine alebo svojim blízkym, vyskúša rôzne možnosti liečenia. Ale nemajú ani nádej ani vieru, že by im priniesli zlepšenie. Dr. Bach k tomu napísal: "Vyzerajú, akoby k svojmu životu potrebovali slnko a tak zahnali kalné, temné mraky."

 

Pozitívne potenciál Gorse je nadobudnúť vieru a nádej napriek existujúcemu fyzickému alebo duševnému problému. Pacient je opäť plný nádeje, šťastie a je schopný prijať chorobu ako pozitívnu skúsenosť. V menej ťažkých prípadoch dochádza aj k pocitu, že sa človek cíti na ceste k uzdraveniu.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Rescue Remedy krízové kvapky pre deti

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 10 ks

Echinacea sirup - farmársky

Cena: 3,50 EUR

Skladom: 10 ks

STRACH U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia

Cena: 6,88 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Svetlík lekársky

Cena: 3,54 EUR

Skladom: 6 ks

Medea - Zmes pre lepší spánok - tinktúra kvapky

Cena: 4,92 EUR

Skladom: 10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.