Úvod  \ Gentian - Horec nahorklý

Dr.Bach - Gentian - Horec nahorklý

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 3501012

Gentian - Horec nahorklý

Gentian pôsobí proti pochybnostiam a skľúčenosti. Postihnutí sú ľahko zbavení odvahy a depresiou, keď sa im veci vymknú z rúk alebo nastúpi ťažkosti. Na rozdiel od Mustard nie je pre ich depresívne rozladenie presne neurčiteľných príčina. V choroby môžu kráčať cestou zlepšenia aiv živote dosahovať pokroky, ale akékoľvek menšie zvraty ich ľahko dovedú k strate dôvery. Gentian je nápomocný u ľudí, ktorí sa cítia porazene a skľúčene pri dlhej alebo stále sa vracajúce nemoci.Je vhodný aj pre deti, ktoré kvôli školskému preťaženiu stráca odvahu.

 

Pozitívne potenciál Gentian je uvedomenie si, že človek nikdy nezlyhá, keď robí to najlepšie, nezávisle na konečnom výsledku. Žiadna prekážka nie je neprekonateľná, žiadna úloha príliš veľký na to, aby ho nezvládol. Vzniká pozitívne presvedčenie, že sa nakoniec všetky ťažkosti dajú prekonať.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Pupočníkovec ázijský

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 6 ks

PMS

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Maca

Cena: 7,04 EUR

Skladom: 5 ks

STARÝ PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Willow - Vŕba žltá

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Menopauza

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.