Úvod  \ Centaurami - Zemežlč lekárska

Dr.Bach - Centaurami - Zemežlč lekárska

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501004

Centaurami - Zemežlč lekárska

Centaurami je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria "nie". Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať druhými. Obvykle pripadajú iným ľuďom nesmelí, plachí a tíši, s malou silou vôle. To môže viesť až tak ďaleko, že pokorne nesú vôľu iných, aj keď k tomu nie je žiadny pravý dôvod. Aj keď sú sami nespokojní, potlačí radšej svoje vlastné prianie alebo aj povolania, než aby riskovali konfrontácii. Úzkostlivo robia veci "správne", sú ľahko ovplyvniteľní jinými.Využívání ostatnými a bez schopnosti uhájiť seba, vedie k tendenciu strácať energiu a rýchlo sa unaviť.

 

Pozitívne potenciál Centaurami sa ukazuje v ľuďoch, ktorí radi a nenápadne robia niečo pre druhých, ale bez potláčania svojich vlastných potrieb. Môžu vyjadrovať a obhajovať svoje vlastné názory a dobre vychádzať s ostatnými ľuďmi. Čo je však najdôležitejšie: poznaním vlastných prianí a potrieb môžu s rozhodnosťou a energiou nasledovať vlastnú životnú cestu, nezávisle na mienku a názoroch iných.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Vyťaženosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Zlatobyľ obyčajný

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 3 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vine - Vínna réva

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Stimulácia

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 7 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.