Úvod  \ Aspen - Topol osika

Dr.Bach - Aspen - Topol osika

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501002

Aspen - Topol osika

Aspen je vhodný pre ľudí, ktorí bez určitého dôvodu prepadajú náhlym strachom a obavám a ktorí sú preto všeobecne nervózni a úzkostliví. Typickým spôsobom použitia Aspene je po prebudení sa zo zlého sna, alebo aj vtedy, keď bol sen hneď zabudnutý. Aspen pomáha malým deťom ktoré trpia nočnými morami a pocity strachu (pozri Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen sa môžu objaviť cez deň aj v noci: keď je človek sám alebo v spoločnosti priateľov, môže prísť nevysvetliteľná úzkosť alebo predtucha hroziaceho nešťastie, sprevádzané aj chvením.

 

Pozitívne potenciál Aspen u je stav vnútorného pokoja, istoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí želanie po nových dobrodružstvách a zážitkoch, bez ohľadu na ťažkosti a nebezpečenstvo.

Dr. Bach k tomu napísal: "Keď toto poznanie prijmeme, potom zanecháme bolesti a utrpenia, potom leží za nami starosť, obava či strach, prerastú všetko okrem radosti zo života, radosti zo smrti a radosti z našej nesmrteľnosti ... môžeme ísť touto cestou cez akékoľvek nebezpečenstvo , cez akékoľvek ťažkosti, oslobodenie od strachu. "

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Agrimony - Repík lekársky

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Schizandra - Klanopraška - tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Topoľ čierny

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 3 ks

AGRESIVITY U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 3 ks

Sebadôvera II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.