Úvod  \ Elm - Brest

Dr.Bach - Elm - Brest

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Kat. číslo: 3501011

Elm - Brest

Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví, zrazu stráca dôveru vo vlastné schopnosti a cíti sa porazení. Mnohokrát práve k tejto skupine ľudí patrí úspešný manager, pracujúca vo vedúcej funkcii, v ktorej je zodpovedný aj za úspech ostatných, napríklad lekári, učitelia, terapeuti, obchodný vedúci. Elm je vhodný v situáciách, keď títo schopní ľudia zrazu cítia, že nestačí na svoje úlohy alebo svoju zodpovednosť, že nezvládajú denný život alebo že je práve ten pohlcuje. Často je to však spôsobené tým, že si naberú príliš veľa práce bez toho, aby pri tom dbali na svoje vlastné zdravie. Nakoniec sa dostavuje depresívne rozpoloženie a pocit vyčerpania, prepojený s dočasnými pochybnosťami o svojej sebaúcte. Samotná krátkodobé pochybnosť o svojich vlastných schopnostiach vedie k pocitu slabosti a neschopnosti.

 

Pozitívny potenciál Elmu je znovuobnovenie viery vo vlastné schopnosti a návrat k normálnej výkonnosti a sebaistote. Problémy sú opäť videné zo správnej perspektívy a človek priberá len toľko úloh, koľko je schopný zvládnuť. Zároveň mu zostáva aj čas venovať sa vlastným potrebám.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Vyčerpanie energie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Večná ustaranosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Benedikt lekársky

Cena: 3,04 EUR

Skladom: 2 ks

Scleranthus - Chmerek ročné

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Vine - Vínna réva

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.