Úvod  \ Crab Apple - Plané jablko

Dr.Bach - Crab Apple - Plané jablko

11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501010

Crab Apple - Plané jablko

Crab Apple je "čistiacim prostriedkom" pre dušu a telo a odporúča sa ľuďom, ktorí cítia vnútorné alebo vonkajšie pocit nečistoty. Môže sa však jednať aj o prehnaný zmysel pre čistotu a poriadok alebo o nutkavú fixáciu na hygienu a maličkosti. Crab Apple je skvelým pomocníkom u ľudí, ktorí sa cítia trápne za nepríjemné telesné symptómy ako sú kožné vyrážky alebo výtokmi. Pri neúspešnej liečbe reagujú veľmi skleslo (pozri tiež Gentian). Pri kožných vyrážkach sa môže Crab Apple užívať zvonka: ako lotion (niekoľko kvapiek do vody), ako zábal alebo ho môžu pridať do kúpeľa (10 kvapiek).

 

Pozitívne potenciál Crab Apple je v tom, získať pozitívne náhľad na seba samého a vlastné telo aj napriek jeho nedokonalosti. Takto získaný pozitívny obraz seba samého vedie k trpezlivému vnímania vlastného vzhľadu i okolia.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Mycosol sérum na plesne

Cena: 5,38 EUR

Skladom: >10 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Sladké drievko tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: >10 ks

Gorse - hlodáš európsky

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Pupočníkovec ázijský

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 9 ks

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.