Úvod  \ Clematis - Biela lesné réva

Dr.Bach - Clematis - Biela lesné réva

11,21 EUR (9,75 EUR bez DPH)

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3501009

Clematis - Biela lesné réva

Clematis je vhodný pre ľudí, ktorí žijú vo svojom vlastnom svete, nemajú záujem o realitu a len ťažko žijú v prítomnosti. Títo ľudia nie sú v skutočnosti šťastní a túžia po lepších časoch, ale nie sú aktívne, aby ich uskutočnili. Ich zlá pamäť im nedovoľuje venovať sa detailom. Majú sklony k nedostatku vitality a energie. Budí dojem duševnej neprítomnosti. Uprednostňujú samotu a vyhýbajú sa konfrontácii tým, že sa stiahnu do seba. V chorobe nevyvíjajú žiadne úsilie, aby sa uzdravili. Nedostatočná koncentrácia a duševné neprítomnosť môžu viesť k častým nehodám. Deti typu Clematis sa len ťažko koncentrujú. Pramení to z toho, že majú väčší sklon k dennému snívaniu než nedostatok schopností.

 

Pozitívne potenciál Clematis pozostáva zo živého záujmu o okolitý svet a životné radosť. Vedomie reality a prítomného okamihu vychádza z vnútorného zameranie na cieľ, že budúcnosť vytvára prítomnosť. Cez pevné zakotvenie v reálnom svete môžu dobre kontrolovať svoje myšlienkové pochody a koncentráciu.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Kapucínka tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: >10 ks

Centaurami - Zemežlč lekárska

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Srdcovník obyčajný tinktúra kvapky

Cena: 3,13 EUR

Skladom: 8 ks

Beta 1,3 D glucan bylinný extrakt

Cena: 7,21 EUR

Skladom: 10 ks

Wild Oat - Stoklas větevnatý

Cena: 11,21 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Smart Consortium s.r.o.

IČ: 048 08 771

info@smart-consortium.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.