Úvod  \ Chicory - Čakanka obyčajná

Dr.Bach - Chicory - Čakanka obyčajná

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 2 ks

Kat. číslo: 3501008

Chicory - Čakanka obyčajná

Chicory potrebujú ľudia, ktorí vo veľkej miere ovládajú a svojimi starosťami o iné egocentricky manipulujú. Vyznačujú sa silnou vôľou a od ostatných očakávajú, že sa podriadi ich vlastným hodnotám, čo sa môže prejaviť v kritike, zasahovania, výčitkách a námietkach. To býva, keď očakávajú zodpovedajúci protislužbu. Osamelosť považujú za nepríjemnú. Neustálu pozornosť a neustálu službu považujú za samozrejmosť: typickými sú majetnícky dominujúcou otcovia alebo matky, ktorí držia "na uzde" už svoje dospelé deti. Aj keď sú vnútorne silní, môže u nich dôjsť k sebaľútosti a ľahko u nich vzniká pocit urazenosti. Títo ľudia sú často zhovorčiví, majú strnulé názory a chuť na hádky a vzájomnej diskusie. Chicory je vhodné aj pre deti, ktoré vyžadujú neustálu pozornosť.

 

Pozitívne potenciál Chicory je vidieť u ľudí, ktorí sú schopní nezištne sa starať o druhých a darovať im skutočnú materskú lásku. Dávajú bez toho, aby za to čokoľvek očakávali. S ich pocitom naplnenosti a sebaistoty už nie je potrebné hľadať potvrdenie u druhých, že si lásku zaslúži.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

 

Hryzenie nechtov

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Mycosol sérum na plesne

Cena: 7,08 EUR

Skladom: >10 ks

Beta karotén

Cena: 9,54 EUR

Skladom: >10 ks

STRACH U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

PMS

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.