Úvod  \ Chestnut Bud - Poupě pagaštanu (gaštanu)

Dr.Bach - Chestnut Bud - Poupě pagaštanu (gaštanu)

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 3501007

Chestnut Bud - Poupě pagaštanu (gaštanu)

Chestnut Bud je vhodný pre ľudí, ktorí sa nepoučia zo skúseností, čím pokrok v živote nie je možný. Opakujú rovnaké chyby, napríklad vyhľadávajú znovu a znovu nesprávne partnermi alebo pokračujú v nevhodnom zamestnaní. Namiesto toho, aby chyby spracovali a poučili sa z nich, snažia sa na zlé skúsenosti jednoducho zabudnúť. Preto nemajú ani žiadne základy, z ktorých by robili budúce rozhodnutia. Možno že sa u nich vyskytujú aj opakujúce sa choroby. Nikdy si nekladú otázku prečo, a preto sa ani nemôžu zaoberať jej základnou príčinou.

 

Pozitívne potenciál Chestnut Bud: ako napísal Dr. Bach: "Tento kvet nám pomôže využiť každodenných skúseností a vidieť seba aj svoje chyby, ako keď je robia iní." Pozitívna osobnosť Chestnut Bud objektívne pozoruje svoje chyby a učí sa z každej skúsenosti. Tým získava poznanie a múdrosť, ako sa v živote pohybovať dopredu. Je mentálne aktívny av stave učiť sa pozorovaním ostatných.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Water Violet - Perutník bahení

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Insectsol sérum na bodnutie hmyzom

Cena: 7,08 EUR

Skladom: 10 ks

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Omega 3

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 5 ks

Osamelosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Beta 1,3 D glucan bylinný extrakt

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.