Úvod  \ Agrimony - Repík lekársky

Dr.Bach - Agrimony - Repík lekársky

10,09 EUR

Zľava: 10% (-1,12 EUR)

Bežne: 11,21 EUR

Výrobca: Dr.Bach

Množstvo: 20 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 3501001

Agrimony - Repík lekársky

Agrimony je vhodný pre ľudí, často vyzerajúci veselo a žartovne, ktorých životné radosť ale ukrýva strachy, obavy, ako aj pravé vnútorné útrapy, ktoré sa snažia skryť pred sebou samým práve tak ako pred ostatnými. O vyskytujúce bolesti alebo nepríjemnosti, budú pravdepodobne žartovať a neexistuje u nich žiadna ochota postaviť sa strachom. Vyhýbajú sa osamelosti a silne výrazná sociálna stránka slúži na to, že ako rozptýlenie vyhľadávajú spoločnosť iných lidí.Pokouší sa ignorovať tmavú stránku života a namiesto toho uprednostňujú nebrať veci vážne a vyhýbať sa konfrontácii. Nepokojný spánok v noci môže byť tiež pociťovaný ako záťaž a zosilňuje sa búrlivými a trýznivými myšlienkami (pozri tiež White Chestnut - Biely gaštan).

Ľudia typu Agrimony môžu mať tiež sklony potláčať svoje problémy a starosti silnou konzumáciou alkoholu, drog, tabletiek alebo nadmerným jedlom.

 

Pozitívne potenciál Agrimony je v tom, byť naozaj radostným a spoločenským, oznamovať svoje skutočné pocity a akceptovať, že život má aj svoju menej príjemnú stránku. Radosť a bezstarostnosť potom pramení z úprimne prežitého pocitu akceptovania vlastnej osobnosti az vnútornej radosti. Problémy vidí zo správnej perspektívy a môžu sa stať diplomatickým nositeľom mieru a spokojnosti.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Vezmite si akúkoľvek kvapkacou fľaštičku s objemom asi 30 ml. Do fľaštičky nakvapkajte 2 kvapky od každej zvolenej esencie, ktorú potrebujete (maximálne však 6 až 7 esencií) a potom ju doplňte čistou pramenitou vodou (bez bubliniek, nevhodná je voda z vodovodu a destilovaná voda). Ak potrebujete dlhší čas užívať Krízovú esenciu (Rescue Remedy), dáte jej do fľaštičky 4 kvapky. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky. Bachove kvetové esencie môžete tiež používať iba na prechádzajúce nálady. Po identifikácii vašej nálady a esencie, ktorá vám ju pomôže uzdraviť, si nakvapkáte 2 kvapky (4 kvapky v prípade Krízové ​​esencie) do akéhokoľvek nápoja a budete upíjať tak dlho, kým nálada nezmizne.

Sladké drievko tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 2 ks

Hryzenie nechtov

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Beta karotén

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 6 ks

imelo biele

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Omega 3

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 9 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.