Úvod  \ Kúpeľová soľ Mŕtve more so škoricou a pomarančom

Procyon Botanico - Kúpeľová soľ Mŕtve more so škoricou a pomarančom

3,29 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Procyon Botanico

Množstvo: 200 g

Kat. číslo: BOT11080

Kúpeľová soľ Mŕtve more so škoricou a pomarančom 200g

Obsahuje soľ z mŕtveho mora / originálny pôvod /, ktorá svojím ideálna zložením minerálov pôsobí priaznivo na pokožku tela. Pokožku vyživuje, upokojí a hojí. Ako kozmetika sa ideálne hodia pre zákazníkov s citlivou pokožkou s tendenciou k zápalovým chorobám kože. Vhodná pre každodenné použití.Je veľmi vhodná pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku. Časté umývanie vodou môže pokožku poškodzovať stratou jej vody a vyplavovanie minerálov. Práve obsah minerálov zo soli z mŕtveho mora nahrádza ich straty častým umývaním. Soľ z mŕtveho mora, určená pre prípravu kúpele, pôsobí hojivo, regeneračne a zvláčňuje pokožku. Hydro-terapia je používaná od nepamäti. Počas teplé kúpele sa rozťahujú póry pokožky a minerály prenikajú do pokožky. Dobrá funkcia pokožky má vplyv na krvný obeh a krvný obeh následne ovplyvňuje funkciu všetkých orgánu v tele. Kúpeľ by mala byť súčasťou relaxácie.

 

Zloženie: magnézium chloride, potassium chloride, natrium chloride, calcium chloride (dead sea salt), citrus aurantium, cinnamomum loureirii

 

Kozmetika z Mŕtveho mora zahŕňa prípravky s obsahom soli alebo bahna z Mŕtveho mora. Mŕtve more - čiže slané more je prírodný zázrak, more vzniknuté pred viac ako tromi miliónmi rokov, ktorého slanosť dosahuje 33,7%. Obsahuje viac ako 30% minerálov čo je 10x viac, než iná mora. Jedná sa o jazero, ktoré sa rozkladá medzi Izraelom na západe a Jordánskom na východe. Jedinečne slané jazero, ktoré je vyhľadávané vďaka svojim liečivým účinkom, je stále častejším cieľom turistov. Svoju slanosťou vylučuje okrem 11 druhov vysoko špecializovaných mikroorganizmov akýkoľvek život, ale práve vysoký obsah minerálov je dôvodom, prečo je Mŕtve more vyhľadávané za účelom liečby mnohých chorôb. Kožné choroby, reumatické a respiračné problémy, lupienka, ekzém, akné - práve v týchto prípadoch pôsobí voda, soľ z Mŕtveho mora.

Šumivá kúpeľová guľa zelený čaj bath bombs

Cena: 1,46 EUR

Skladom: 9 ks

Masážny gél Belém sedmero bylín

Cena: 7,08 EUR

Skladom: 1 ks

Šumivá kúpeľová guľa levandule bath bombs

Cena: 1,46 EUR

Skladom: 6 ks

Šumivá kúpeľová guľa škorice bath bombs

Cena: 1,46 EUR

Skladom: 5 ks

Sprchový krémový gél konope

Cena: 3,33 EUR

Skladom: 3 ks

Krém na ruky výživný mandle

Cena: 3,33 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.