Úvod  \ Kúpeľová soľ Mŕtve more s nechtíkom

Procyon Botanico - Kúpeľová soľ Mŕtve more s nechtíkom

3,29 EUR (2,72 EUR bez DPH)

Výrobca: Procyon Botanico

Množstvo: 200 g

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: BOT10961

Kúpeľová soľ Mŕtve more s nechtíkom 200g

Nechtík výrazne podporuje hojenie rán a v kombinácii so soľnou kúpeľom podporuje hojenie a regeneráciu pokožky. Obsahuje soľ z mŕtveho mora / originálny pôvod /, ktorá svojím ideálnym zloženie minerálov pôsobí priaznivo na pokožku tela. Pokožku vyživuje, upokojí a hojí. Ako kozmetika sa ideálne hodia pre zákazníkov s citlivou pokožkou s tendenciou k zápalovým chorobám kože. Vhodná pre každodenné použitie. Je veľmi vhodná pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku. Časté umývanie vodou môže pokožku poškodzovať stratou jej vody a vyplavovanie minerálov. Práve obsah minerálov zo soli z mŕtveho mora nahrádza ich straty častým umývaním. Soľ z mŕtveho mora, určená pre prípravu kúpele, pôsobí hojivo, regeneračne a zvláčňuje pokožku. Hydroterapie je používaná od nepamäti. Počas teplé kúpele sa rozťahujú póry pokožky a minerály prenikajú do pokožky. Dobrá funkcia pokožky má vplyv na krvný obeh a krvný obeh následne ovplyvňuje funkciu všetkých orgánu v tele. Kúpeľ by mala byť súčasťou relaxácie.

 

Zloženie: magnézium chloride, potassium chkloride, natrium chloride, calcium chloride (dead sea salt), Calendula officinalis (kvet)

 

Kozmetika z Mŕtveho mora zahŕňa prípravky s obsahom soli alebo bahna z Mŕtveho mora. Mŕtve more - čiže slané more je prírodný zázrak, more vzniknuté pred viac ako tromi miliónmi rokov, ktorého slanosť dosahuje 33,7%. Obsahuje viac ako 30% minerálov čo je 10x viac, než iná mora. Jedná sa o jazero, ktoré sa rozkladá medzi Izraelom na západe a Jordánskom na východe. Jedinečne slané jazero, ktoré je vyhľadávané vďaka svojim liečivým účinkom, je stále častejším cieľom turistov. Svoju slanosťou vylučuje okrem 11 druhov vysoko špecializovaných mikroorganizmov akýkoľvek život, ale práve vysoký obsah minerálov je dôvodom, prečo je Mŕtve more vyhľadávané za účelom liečby mnohých chorôb. Kožné choroby, reumatické a respiračné problémy, lupienka, ekzém, akné - práve v týchto prípadoch pôsobí voda, soľ z Mŕtveho mora.

Luxury oil - Levanduľa

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 9 ks

Kúpeľová soľ ruže

Cena: 3,71 EUR

Skladom: >10 ks

levanduľový balzam

Cena: 5,38 EUR

Skladom: 7 ks

Čokoládové opaľovacie mlieko OF 20

Cena: 6,63 EUR

Skladom: 6 ks

Šampón balzam Mŕtve more

Cena: 3,71 EUR

Skladom: 10 ks

Kúpeľová soľ Mŕtve more s kozím mliekom a medom

Cena: 3,29 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Smart Consortium s.r.o.

IČ: 048 08 771

info@smart-consortium.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.