Úvod  \ Sebadôvera II.

Bachovy esence - Sebadôvera II.

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502018

Bachove esencie - SEBADÔVERA

Sebadôvera môže byť atrofická (znížená) alebo hypertrofická (zvýšená). Atrofická je charakterizovaná podceňovaním, ustrašenosť, pasivitou, nesmelosťou, prehnanú trémou, neoprávnenou menejcennosťou, nedostatkom odvahy, nadmernú ústupčivosti. Hypertrofická sebadôvera je charakterizovaná neodôvodneným sebavedomím, domýšľavosťou, pýchou, urážlivosť, nadutosťou, opovrhovaním druhými. Zdravá sebadôvera sa dá formovať aktívnou účasťou v skupinovej (tímovej) prácu, aktívnym životom v kolektíve, sebavýchovou a sebavzdelávaním. Sebavedomie je dôležitá zložka osobnosti, ktorá určuje, do akej miery si človek uvedomuje svoje možnosti, schopnosti a rezervy, ako sa hodnotí a do akej miery veria vo svoju schopnosť obstáť v životných situáciách. S tým všetkým potom samozrejme súvisí, či sa má človek rád a sama seba si váži. Úroveň sebavedomie alebo sebadôvery ovplyvňuje všetky oblasti ľudského života. Táto esencia je vhodná pre tých, ktorí si nedôverujú a trpí hanblivosťou, opatrnosťou a až prílišnú plachosťou. Pomáha nájsť vlastné hodnoty, sebadôveru a dodať vlastnú silu a smelosť.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru SEBADÔVERA a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávaní konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Wild Oat - Stoklas větevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, surovom nadšenie a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Acai berry bylinný extrakt

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 1 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

ŠTEKAJÚCI PES

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Echinacea bylinný extrakt - Echinacea

Cena: 4,83 EUR

Skladom: 2 ks

Pre ženy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Kurkumín s piperín bylinný extrakt

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 8 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Sveřep větevnatý 36, Zeměžluč lékařská 4, Hořec nahořklý 12, Chmerok roční 28, Modřín opadavý 19, Jilm 11, Rožec 5,

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.