Úvod  \ Zníženie hmotnosti

Bachovy esence - Zníženie hmotnosti

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502002

Bachove esencie - ZNÍŽENIE HMOTNOSTI

Dodržiavanie redukčnej diéty neznamená striedať niekoľko málo druhov potravín v rôznych variáciách. Takýto jedálniček pravdepodobne dlho nedodržíte, a aj po úspešnom znížení hmotnosti Vám hrozí návrat k pôvodným stravovacím návykom a opätovný prírastok váhy. Táto kombinácia bude nielen odstraňovať príčiny a následky vašej nadváhy, ale bude tiež usilovať o zmenu, ktorá bude trvalá. Odblokovanie vám pomôže meniť váš systém presvedčenia a zmeniť tak aj podobu vášho tela. Táto kombinácia je vhodná pre ľahšiu docielenie zníženie hmotnosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru ZNÍŽENIE HMOTNOSTI a ich vplyv na ľudské emócie:

Chestnut Bud - Poupě pagaštanu - opakovanie chýb a rovnakého správanie, ťažkosti s učením nových vecí, lipnutie na starých vzorcoch správania, nepoučitelnost, nepozornosť, recidívy, zábudlivosť, roztržitosť.

Crab Apple - Plané jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšou ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptající pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Strach

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Cesnak bylinný extrakt

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 3 ks

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Prestať fajčiť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIVITY U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Poupě jírovce 7, Netýkavka žlázonosná 18, Plané jablko 10, Habr obecný 17, Hořec nahořklý 12

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.