Úvod  \ Zlosť

Bachovy esence - Zlosť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

1 komentár

Kat. číslo: 3502003

Bachove esencie - ZLOSŤ 

Hnev je silná afektívne reakcie na prekážku, ktorá sa stavia do cesty pri dosahovaní nejakého cieľa alebo bráni rozvíjanie rokovaní. Ide o emóciu, ktorej pôvodným zmyslom bolo pripraviť jedinca na útok. Podľa intenzity sa rozlišuje rozzlobenost čiže zloba (najslabší), hnev, zlosť a zlosť (najsilnejší). Prejavy hnevu spravidla trvajú krátko, dlhodobejšom prejavom je hostilita (nepriateľstvo). Pretože hnev je primárne násilnou reakciou, snaží sa ho ľudia pokiaľ možno brzdiť, emočnými výjavy (napr. Sčervenaním, roněním sĺz, atď.). Pri veľkej zlosti sa miesto fyzického napadnutia uchyľujú skôr k urážkam, vyhrážkam. Prejavy hnevu najčastejšie narušujú vzťahy medzi ľuďmi. Nakoniec môžu viesť k izolácii a bolestné osamelosti. Aj keď prejavy hnevu majú často svoj dôvod, sú väčšinou prehnané a neprimerané situácii, ktorá je vyvolala. Vlastnosť, s ktorou človek ľahko podlieha hnevu, označujeme ako hnev. Fyziologickými prejavy hnevu sú niektoré zmeny v telesnej činnosti, smerujúce k zvýšeniu fyzickej sily organizmu - zvyšuje sa srdcový tep, stúpa krvný tlak, človek sčervená. Táto kombinácia je vhodná pre zmiernenie hnevu a podráždenia - snahy dominovať, panovačnosti, žiarlivosti, výčitiek a zatrpknutosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru ZLOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantská správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, hodnotenie ostatných, odsudzovanie, zatvrdilosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že "mám vždy pravdu", zarytost, agresivita.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Holy - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Pine - Borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosti, ospravedlňujúce vyjadrovania.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Večná ustaranosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Menopauza

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

SMUTNÁ MAČIČKA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Depresia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

(1)
Vhodnost

Dobrý den, je přípravek vhodný i pro kojící ženy? Moc dekuji

Přidáno: 11.05.2018 09:40:44

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Borovice 24, BUK 3, Cesmína 15, Slíva třešňová 6, Netýkavka 18, Vinná réva 32, Vrba 38

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.