Úvod  \ Závislosť

Bachovy esence - Závislosť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502031

Bachove esencie - ZÁVISLOSŤ

Závislosť je stav, kedy je niekto podmienený nejakou okolností alebo situácií, ktorú potrebuje (alebo si myslí že ju potrebuje) k svojej existencii. Živé organizmy sú závislé na dostatku kvalitnej potravy, vody, vzduchu atď. Závislosťou na osobe sa rozumie zvyčajne závislosť na jej starostlivosť, láske alebo prítomnosti (napr. Za normálnych okolností je malé dieťa závislé od svojich rodičov). Veľmi často je závislosť spôsobená tým, že človeku niečo nahrádza (napr. Prejedaním je veľmi často potláčaná samota, smútok, sebaľútosť). Závislosť ako taká potom prináša únik (napr. Pri požití alkoholu nemyslí dotyčný človek na veci, ktoré ho sužujú). Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo si želajú zbaviť sa kompulzívne zlozvykov a závislostí. Pomáha ukončiť pocity nutkanie na svoje zlozvyky a závislosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru ZÁVISLOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovanie láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebaľútosť.

Crab Apple - Plané jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Benedikt lekársky

Cena: 3,04 EUR

Skladom: 1 ks

Mamička k pôrodu

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Obavy z cestovania

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vilcacora bylinný extrakt

Cena: 8,13 EUR

Skladom: 3 ks

Strach

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.