Úvod  \ Vyťaženosť

Bachovy esence - Vyťaženosť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502037

Bachove esencie - VYŤAŽENOSŤ 

Po ďalšom vyčerpávajúcom pracovnom týždni sa vraciate domov a netúžite po ničom inom ako si ľahnúť do postele. Nezostala vám už žiadna energia ani na to, aby ste sa porozprávali s vlastnou rodinou. Chcete iba pokoj a odpočinok. Práca vás prenasleduje aj počas víkendov, ale nadriadený pre to evidentne nemá žiadne pochopenie. Na zmenu pracovného miesta však v žiadnom prípade nemyslíte. Čo robiť, aby ste sa z toho všetkého dočista nezbláznili? Táto kombinácia je vhodná na prípravu pred skúškou v škole alebo v práci

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre VYŤAŽENOSŤ ich vplyv na ľudské emócie:

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k mdloby, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Depresia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Beta karotén

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 6 ks

Vyčerpanie energie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sladké drievko tinktúra kvapky

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 2 ks

Clivoty

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIU ZO STRACHU U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.