Úvod  \ Vyčerpanie

Bachovy esence - Vyčerpanie

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502007

Bachove esencie - VYČERPANIE

Únava je prirodzenou reakciou organizmu na fyzickú alebo dusenie námahu, signálom k odpočinku, rovnako ako je hlad signálom na doplnenie energie. Ak sa jedná dlhodobé vypätie a prepínania, môže dôjsť k vyčerpaniu organizmu takým spôsobom, že už bežná regenerácia nestačí, potom hovoríme o chronickej vyčerpanosti. Táto vyčerpanosť však nemusí byť svojou podstatou totožná s chronickým únavovým syndrómom. V každom prípade je vhodné vnímať a rešpektovať signály, ktorými nás organizmus upozorňuje na potrebu korekcie životného štýlu. Súčasne je nutné obmedziť konzum povzbudzujúcich látok, najmä kávy a alkoholu a dopriať si čas na zdravý spánok a aktívny pobyt na čerstvom vzduchu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa dlho namáhajú, alebo pre tých, na ktoré dopadá ťarcha zodpovednosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru VYČERPANIE a ich vplyv na ľudské emócie:

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Gorse - hlodáš európsky - úplná beznádej a skľúčenosť, pocit, že nič nemá zmysel, pocit, že nemôže nastať uzdravenie, rezignácia, nechuť žiť, nie je a nebude žiadna nádej.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšou ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptající pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálne a kríza stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnost, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Oak - Dub letný - neochota prijímať pomoc od druhých, pocit, že človek musí všetko zvládnuť sám ao všetko sa postarať, prepracovávať sa, pocit dôležitosti je podmienený výkonnosťou a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie, než ostatní, vyčerpávať sa a málo odpočívať, zodpovednosť za druhé, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská výdrž, vytrvalosť a húževnatosť.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staranie sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je moc, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Sexuálna túžba

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Guarana bylinný extrakt

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 1 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Guarana tinktúra kvapky

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 1 ks

STARÝ PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Spánok

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Dub 22, Habr 17, Hlodaš 13, Divoká hořčice 21, Jilm 11, Oliva 23, Planá růže 37, Vlašský ořech 33

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.