Úvod  \ Večná ustaranosť

Bachovy esence - Večná ustaranosť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502006

Bachove esencie - VEČNE USTARANOSŤ 

Robiť si starosti vytvára stres. Ustarostenosť, ktorá je u niektorých ľudí automatická, je vlastne opakom dôvery. Istý autor napísal, že "starosti sú úrokom, ktorý platíme skôr, než sa dostaví ťažkosti. Ustaranosť je dôkazom o mozgu, ktorý nie je pod kontrolou; jedná sa o hlúpu stratu času v nepríjemnostiach. Ľudia trpiaci úzkostnými stavmi majú sklon byť akýmisi prežúvavce - podobne ako kravy, ktoré celý deň prežúvajú. Aj títo prežúvavce v duchu premýšľajú o skutočných alebo predstavovaných ťažkostiach tak dlho, až prakticky nie sú schopní myslieť na niečo iné - pokiaľ to nie je nejaká iná starosť. A starosti skutočne mení chémiu mozgu a mozgové funkcie - zvyšujú hladinu stresového hormónu noradrenalínu a znižujú hladinu upokojujúceho hormónu serotonínu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí o niekoho starajú, často po dlhú dobu nesú ťažké bremeno fyzickej a psychickej únavy.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru VEČNE USTARANOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Heather - Vres obyčajný - egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhé, trápiť sa problémy ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o ne, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Prostata kvapky

Cena: 3,83 EUR

Skladom: 1 ks

Beta karotén

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 6 ks

Sebadôvera I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Učenie intuícia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Anti stress

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

PSÍK NA CESTÁCH

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Bílý Kaštan 35, Červený kaštan 25, Hořec 12, Řepík lékařský 1, Vřes obecný 14, Sporýš lékařský 31

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.