Úvod  \ Strach

Bachovy esence - Strach

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502032

Bachove esencie - STRACH

Strach je emócia, vznikajúce ako reakcia na hroziace nebezpečenstvo. Sprevádzajú ho neurovegetatívne prejavy, spravidla zblednutie, chvenie, zrýchlené dýchanie, búšenie srdca, zvýšenie krvného tlaku, niekedy husia koža. Ide o normálnu reakciu na skutočné nebezpečenstvo alebo ohrozenie, ktorá má jedinca pripraviť na útek, únik alebo obranu. Strach motivuje k vyhnutiu sa nebezpečenstvu alebo k úteku pred ním. Kde to nie je možné, tam sa často strach mení na agresi.Strach treba odlišovať od úzkosti, ktorá má spravidla dlhšie trvanie a nemá jasné zacielenie - človek trpiaci úzkosťou nedokáže presne vyjadriť, čoho sa bojí. Zvláštne formou strachu je tréma, strach z neúspechu a verejného poníženia. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia znepokojujúce predstavou prítomnosti, alebo hrôzou z budúcnosti. Pomáha sa zbaviť pocitu úzkosti - strachu a hrôzy.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru STRACH a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Aspen - Topol osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilie, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Heather - Vres obyčajný - egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.

Mimulus - Kejkířka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhé, trápiť sa problémy ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o ne, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.

Rock Rose - Devätorník peniažtekový - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Závislosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia Pečeň kvapky

Cena: 4,00 EUR

Skladom: 2 ks

Hryzenie nechtov

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Luteín bylinný extrakt

Cena: 11,21 EUR

Skladom: 7 ks

Cordyceps bylinný extrakt

Cena: 7,88 EUR

Skladom: 5 ks

Nespavosť II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.