Úvod  \ Štíhla línia

Bachovy esence - Štíhla línia

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502033

Bachove esencie - ŠTÍHLA LÍNIA

Máte pár kíl navyše a začínate uvažovať o zmene šatníka? Než to urobíte, vyskúšajte niektorý z doplnkov stravy, ktorý vašu snahu o udržanie štíhlej línie podporí. Táto kombinácia podporuje snahu o chudnutie a udržanie ideálnej váhy aj po ukončení diéty. Kombinácia posilňuje sebakontrolu a sebaovládania, pomáha brániť sa prejedaniu a pomôže vám, keď vás chuť na sladké.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru ŠTÍHLA LÍNIA a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávaní konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovanie láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebaľútosť.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Sebapoznania

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rozhodnosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Great Topic odvodnenie a detoxikácie 3 1 zdarma

Cena: 11,88 EUR

Skladom: >10 ks

Šumivá kúpeľová guľa mŕtve more bath bombs

Cena: 1,46 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sebadôvera I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.