Úvod  \ Spánok

Bachovy esence - Spánok

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502015

Bachove esencie - SPÁNOK

Spánok je útlmovo-relaxačné fázy organizmu, pri ktorej dochádza k zmene činnosti mozgu sprevádzané stratou vedomia a podstatne zníženou citlivosťou na vonkajšie podnety, ďalej okrem iného dochádza k uvoľneniu svalstva, po väčšinu času jeho trvania je znížená telesná teplota, dýchanie sa spomaľuje a krvný tlak sa znižuje. Počas spánku sa ľuďom zdajú sny a to, ako sa zistilo cieleným budením pri výskume, aj vtedy, keď si po prebudení žiadny sen nevybavujú. V priebehu spánku sa vyskytujú časové úseky, kedy mozog, napriek prevažne útlumovému charakteru spánku, intenzívne pracuje. Spánok nám zaberie približne tretinu života. Rušenie alebo neumožnenie spánku vedie potrebe spánku mimo zvyčajnom čase a k psychickým problémom, od miernych až po veľmi závažné. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú problémy so zaspávaním alebo trpia na nepokojné spanie. Pomáha navrátiť zdravý, pokojný a plnohodnotný spánok.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru SPÁNOK a ich vplyv na ľudské emócie:

Aspen - Topol osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilie, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhé, trápiť sa problémy ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o ne, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a vleklých.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Ľubovník tinktúra kvapky

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 8 ks

Ženšen bylinný extrakt

Cena: 4,83 EUR

Skladom: 2 ks

Hnev

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Snědek okoličnatý 29, Červený kaštan 25, Bílý kaštan 35, Topol osika 2, Sporýš lékařský 31

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.